شکایت کاربران بازی Returnal از مشکل ذخیره نشدن گیم‌پلی بازی!

برخی بازیکنان بازی Returnal از اینکه نمی‌توانند بازی خود را در طول گیم پلی آن ذخیره کنند به استودیو Housemarque شکایت کردند. از طرفی این استودیو شکایت‌های گزارش شده را تایید کرده اما به نظر نمی‌رسد که قصد داشته باشد این قابلیت را به بازی اضافه کند.

بازی Returnal چند روز پیش به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 عرضه شد و بر اساس نمرات چشمگیر آن می‌توان عنوان کرد که با یک انحصاری موفق دیگر روبرو هستیم. اما یکی از مشکلات بازی که توسط کاربران گزارش شده این است که بازیکنان در طول گیم پلی نمی‌توانند بازی خود را ذخیره کنند و پس از مرگ به ابتدای بازی برمی‌گردند.

بسیاری از بازیکنان ضمن اعلام این موضوع که انجام بازی به صورت کامل بسیار طول خواهد کشید از توسعه‌دهنده آن شکایت کرده‌اند. یکی از کاربران ردیت با اشاره به این موضوع که عدم وجود قابلیت ذخیره کردن ممکن است هیجان بازی را افزایش دهد اما برخی از افراد قادر به انجام بازی بدون ذخیره‌سازی نیستند! عدم وجود قابلیت ذخیره‌سازی مشکلات زیادی را برای کاربران به وجود آورده است. برای مثال بسیاری از کاربران ممکن است در حین انجام آن با مشکلاتی مواجه شوند اما همانطور که مشخص است نمی‌توانند انجام بازی را به زمان دیگری موکول کنند.

استودیو فنلاندی Housemarque که توسعه دهنده بازی Returnal است با تایید این موضوع در حساب توییتر خود عنوان کرد:

ما به شکایت‌های جامعه طرفداران بازی‌های خود را گوش می‌دهیم و همه شما را دوست داریم. اکنون چیزی برای اعلام وجود ندارد و تا می‌توانید به بازی و لذت بردن از چالش‌های آن ادامه دهید.

بازی Returnal روز جمعه به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر شد.

بخوانید :   یکی از محتویات اضافه Star Citizen با قیمت ۴۸ هزار دلار به فروش می‌رسد
نوشته قبلی
با شخصیت‌های اصلی دشمن در Resident Evil Village آشنا شوید
نوشته بعدی
میانگین نمرات عالی بازی Returnal مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست