Assassin’s Creed Red یکی دنباله‌های بزرگ یوبیسافت را کنسل کرده است

Assassin’s Creed Red یکی دنباله‌های بزرگ یوبیسافت را کنسل کرده است

یوبیسافت با بازی Assassin’s Creed Red سرانجام طرفداران را به دوران فئودالی ژاپن خواهد برد و ناشر فرانسوی از آن به‌عنوان «بمب سال ۲۰۲۴» یاد کرده است. با این حال طبق گزارش‌های منتشر شده، ظاهرا بازی موردانتظار اساسینز کرید مسئول کنسل شدن یکی از دنباله‌های بزرگ Ubisoft بوده است.

هفته گذشته در گزارشی گفته شده بود که یوبیسافت ساخت بازی Immortals Fenyx Rising 2 را کنسل کرده است. در آن زمان Ubisoft گفته بود که آن‌ها در حال تنظیم مجدد تیم‌ها و منابع استودیو کبک (Quebec) براساس پروژه‌های معرفی نشده دیگر هستند. یوبی‌سافت همچنین در ادامه گفت که این تصمیم باعث خواهد شد تا پروژه‌های دیگر سریع‌تر ساخته شوند.

 

به دنبال این گزارش، «استفان توتیلو»، خبرنگار Axios در شبکه‌های اجتماعی درباره این موضوع صحبت کرد و چیزی که در مورد دنباله بازی Immortals Fenyx Rising شنیده بود را به اشتراک گذاشت. او در توییت خود نوشت:

شنیده‌ام که تمرکز بازی Immortals 2 بر خدایان پلی‌نزی امیدوارکننده بوده و به‌خوبی از آن استفاده شده است. اما به‌نظر می‌رسد که ساخت Assassin’s Creed Codename Red اولویت اصلی استودیو کبک است.

توتیلو در ادامه توییت خود توضیح می‌دهد:

نکته قابل توجه اینکه یوبیسافت در بیانیه خود می‌گوید که کارمندان استودیو کبک به پروژه‌های معرفی نشده‌ای منتقل می‌شوند که مطمئنم این موضوع برای بسیاری از آن‌ها صدق می‌کند، اما براساس چیزی که از افراد نزدیک به یوبیسافت شنیده‌ام، احتمالا افراد بیشتری مشغول به کار روی Red شده‌اند (درست مانند Hexe)، در حالی که یوبیسافت سرمایه‌گذاری زیادی رو آینده فرنچایز Assassin’s Creed کرده است.

Immortals Fenyx Rising که سال ۲۰۲۰ منتشر شد و با واکنش بسیار خوبی مواجه شده است، هم‌اکنون روی پی‌سی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. اخیرا درباره Assassin’s Creed Red گفته شده بود که قهرمان اصلی آن یک سامورایی آفریقایی خواهد بود.

نوشته قبلی
تریلر داستانی بازی Spider-Man 2 در یک هفته 10 میلیون بازدید گرفت
نوشته بعدی
مبارزه با دشمنان در تریلر گیم پلی بازی Lost Soul Aside

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست