Oblivion

Oblivion در دست ساخت است

یکی از کارمندان سابق استودیوی سازنده اخیرا ادعا کرده است که ریمیک بازی Elder Scrolls 4: Oblivion در دست ساخت قرار دارد.

یکی از کاربران رسانه ردیت که گفته می‌شود یکی از کارمندان سابق استودیوی بازی‌سازی ویرتوس (Virtuos) بوده است، اطلاعات جدیدی از پروژه‌ این استودیو منتشر کرده که پست مربوط به این کاربر اکنون دیگر وجود ندارد، اما محتوای اطلاعاتی منتشر شده در بخش دیگر ردیت به نام GamingLeaksAndRumers وجود دارد که می‌توانید آن را مشاهده کنید.

 

طبق گزارش‌ها، هویت این کاربر در Subreddit تایید شده که پیش‌تر به عنوان بازی‌ساز استودیوی ویرتوس بوده است که اگر این موضوع حقیقت داشته باشد، می‌توانیم ادعای آن را جدی بگیریم. به گفته کاربر یادشده، استودیوی سازنده در حال کار روی پنج پروژه جداگانه است که بازسازی بازی Metal Gear Soild 3 یکی از آن‌ها است.

او در ادامه ادعا می‌کند تیم سازنده همچنین در حال کار روی پروژه Altar است که در واقع نام رمزی پروژه ریمیک بازی Elder Scrolls 4: Oblivion شناخته می‌شود و توسط موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۵ (Unreal Engine 5) بازسازی خواهد شد. البته صحبت‌های او را در ادامه می‌خوانید که می‌گوید:

به عنوان مثال، گرافیک بازی‌های جدید در موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۵ انجام شده، اما بیشتر مکانیزم‌های گیم‌پلی، فیزیک و غیره هنوز در موتور Oblivion طرحی می‌شوند.

از دیگر پروژه‌های تیم سازنده که این کاربر افشا کرده می‌توانیم روی پروژه Massive که ترکیبی از دو بازی Monster Hunter با Shadow of the Colossus است اشاره کنیم و در کنار نسخه ریمیک بازی Elder Scrolls 4: Oblivion هم پروژه رمزی Ominous جلو می‌رود که یک محصول کوهنوردی روایی با سبک عناوین MMO خواهد بود. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی سازنده‌اش، وب سایت گیمرسه را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با دنیای بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

نوشته قبلی
معرفی بازی موبایل Tower of God: NEW WORLD | تقابل افسانه‌ها
نوشته بعدی
تریلر رسمی فصل دوم سریال لوکی منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست